Ballina Lajme Nga Rajoni Deliu Kodra: Gazi nuk mund ta ndal votimin e Demarkacionit

Deliu Kodra: Gazi nuk mund ta ndal votimin e Demarkacionit

SHPËRNDAJE

Deputetja nga PDK Blerta Deliu Kodra pas hedhjes së gazit tha se ky akt nuk mund ta ndal votimin e Demarkacionit raporton Zeri.info.

“Gazi lotsjellës nuk do ta ndal votimin e Demarkacionit, i kemi 80 vota dhe sot to të votohet”, tha ajo.

Kujtojmë se sot pikërisht në momentin kur u tentua të votohet cështja e demarkacionit u hodh gaz lotsjellës në seancë gjë që shtyu deputetët të lirojnë sallën./Zeri/