Ballina Publicitet QIFTI I FAMSHËM MBRETËROR ANGLEZ KA THYER PROTOKOLLIN

QIFTI I FAMSHËM MBRETËROR ANGLEZ KA THYER PROTOKOLLIN

SHPËRNDAJE

Teksa mbretëresha mori gjithë vëmendjen gjatë Pashkëve me pallton rozë dhe kapelen në të njëjtën ngjyrë, Princi William dhe Dukesha Kate, ishin gjithashtu në qendër të vëmendjes. Çifti i famshëm si rrallë herë kanë thyer protokollin, pasi u shfaqën në kishë me vonesë.

Ju mund të mendoni me të drejtë se një vonesë nuk mund të jetë një thyrje protokolli. Sipas rregullave të pallatit mbretëror në çdo eveniment e fundit duhet të vijë Mbreteresha dhe askush tjetër.

640-0-5ac481a8578b8

Të gjithë të tjerët duhet të jenë në pritje të saj. Kësaj radhe nuk ka ndodhur kështu, pasi Princi dhe Dukesha janë bllokuar në trafik, dhe për rrjedhojë kanë ardhur me vonesë në kishë. Çifti do të bëhen këtë muaj prindër për herë të tretë, dhe kjo mund të jetë dalja e fundit publike e Kate shtatzënë.

kate-middleton-prince-william-break-protocol-03

kate-middleton-prince-william-break-protocol-05