Ballina Kuriozitet Masazhistja e jashtëzakonshme, përdorë metoda të çuditshme për t’i shëruar foshnjat (Video)

Masazhistja e jashtëzakonshme, përdorë metoda të çuditshme për t’i shëruar foshnjat (Video)

SHPËRNDAJE

Një video që është duke qarkulluar në mediat sociale, shfaq një grua e cila e mban për këmbë dhe me kokë poshtë një foshnje të cilën e sjell dhe e kapë për qafe, dhe të gjitha këto që i bën ajo i quan “masazh”.

Foshnja që sillet sikur të ishte kukull është filmuar në Kazakistan, dhe në një moment ajo ia shtrëngon fytyrën foshnjës, transmeton Telegrafi.

Larissa Orynbasarovna, 35-vjeç nga Almaty në Kazakistan, është filmuar duke “performuar” pikën e saj që ajo e quan masazh për foshnje. Ajo pretendon se ky lloj masazhi i shëron bebet.

“Ndihmoj fëmijët. Kam punuar me aq shumë foshnja gjatë viteve të fundit, shumica prej tyre kishin probleme me qafë apo nyjet e shputave të këmbëve. Masazhi im i ka shëruar”, ka shtuar ajo.

Larissa tash e 11 vite punon si masazhiste e certifikuar që gjithashtu trajnon studentë nga e gjithë bota. Masazhi i saj ekstreme është bërë shumë i popullarizuar në Kazakistan, ndërsa prindërit që i dërgojnë fëmijët e tyre për tretman tek ajo duhet të paguajnë 7 funte. /Telegrafi/