Ballina Publicitet Ledri u përgjigjet vizitorëve të Duplex, thotë se është klubi numër 1

Ledri u përgjigjet vizitorëve të Duplex, thotë se është klubi numër 1

SHPËRNDAJE

Ledri Vula pati një paraqitje spektakolare në një prej klubeve më të mëdha në vend, Duplex Premium.

Dhe, reperi i cili qëndroi në prapaskenë në përgatitje të performancës gjeti kohë t’u përgjigjet adhuruesve në Instagram.

Me Instagramin zyrtar të Duplexit, ai u përgjigj për adhuruesit, duke garantuar spektakël, të cilin edhe e realizoi në mënyrë fantastike.

Më pas i pyetur nëse është “1-shi te 1-shi”, reperi numër një tha se është edhe në klubin numër 1.

Ledri kështu vazhdon me performancat e tij të jashtëzakonshme të kësaj vere.

Ndërkaq, Duplex vazhdon me mbrëmje çdo natë. /Telegrafi/