Ballina Publicitet DUA LIPA HYN NË HISTORI ME NJË REKORD

DUA LIPA HYN NË HISTORI ME NJË REKORD

SHPËRNDAJE

Dua Lipa ka shkruar historinë në kanalin “Spotify“. Vetë këngëtarja e tregoi përmes një postimi në Instagram.

Dua është bërë femra e parë dhe e vetme që kryeson me katër këngë e është dëgjuar mbi 500 milionë herë.

“Faleminderit që i dëgjoni këngët e mia, kjo është çmenduri. Pas 12 ditësh do të sjell diçka për ju”, shkruan ajo.