Home Teknologji Zbulohen të gjitha specifikat dhe opsionet e ngjyrave të Galaxy S10

Zbulohen të gjitha specifikat dhe opsionet e ngjyrave të Galaxy S10

51
SHARE

I gjithë spektri i telefonave Samsung Galaxy S10 sapo ka pasur specifikat e plota dhe opsionet e ngjyrave të publikuara online.

Çdo ngjyrë, memorie dhe opsion ruajtjeje është ekspozuar plotësisht, duke mos na lënë asgjë të panjohur për Galaxy S10 përpara ngjarjes lansuese të Samsung-ut.

Rrjedhja vjen nga lajmëtari i besueshëm i teknologjisë, Roland Quandt, i cili dje në Twitter ka postuar një Tweet që renditi katër modele të Galaxy S10 së bashku me opsionet e tyre të ngjyrave dhe konfigurimet e specifikave. Këtu është postimi i plotë:

Jo vetëm që kemi imazhe të qarta të Samsung Galaxy S10 dhe S10 Plus, por gjithashtu vijnë edhe specifikat e plota.

6GB RAM dhe një hard disk 128GB për S10E të nivelit fillestar e vendos atë telefon si një konkurrent me pajisjet si OnePlus 6T dhe Xiaomi Mi 8 Pro, ndërsa versioni 8GB / 512GB i standardit S10 duket më shumësi konkurrent për pajisjet si Huawei P30.

Sa i përket ngjyrave, është shumë intriguese për të parë se si e gjelbërta dhe dy ngjyra qeramike duken, si dhe “Yellow Canary” ekskluzive për nivelin e hyrjes Samsung Galaxy S10 E.

Megjithatë, e vetmja gjë zhgënjyese e këtyre rrjedhjeve është se nuk përmend asgjë për Samsung Galaxy S10 5G që të gjithë dëshirojnë, duke ushqyer frikën që duhet të presim deri në gusht për të marrë këtë pajisje. /jetapress/