Ballina Kulturë Rikthim në rini, takimi me “veten” i emrave të njohur botërorë (FOTO)

Rikthim në rini, takimi me “veten” i emrave të njohur botërorë (FOTO)

SHPËRNDAJE

Emrat më të njohur në botë vijnë nga kinematografia amerikane.

Një numër i madh kanë lënë gjurmë në histori me rolet e tyre, njofton Klan Kosova.

Sylvester Stallone, Mel Gibson, Leonardo di Caprio, Richard Gere apo edhe të tjerë, u bënë idhuj për miliona njerëz.

Por sigurisht se me kalimin e viteve edhe pamja e tyre ka ndryshuar shumë, klankosova.tv sjellë një “ritakim” të këtyre personazhave në moshën që kanë tani.

Shihni fotografitë e mëposhtme dhe kuptoni se sa kanë ndryshuar ndër vite idhujt tuaj.