Ballina Publicitet Dua Lipa merr vëmendjen e të gjithëve në para-mbrëmjen e “Grammy”, tërheq...

Dua Lipa merr vëmendjen e të gjithëve në para-mbrëmjen e “Grammy”, tërheq vëmendjen me dukjen e saj plot stil

SHPËRNDAJE

Ajo është një prej këngëtareve të mëdha të momentit.

Kështu që nuk është surprizë që Dua Lipa ishte një nga të ftuarat e para-mbrëmjes muzikore të ‘Grammy’-t në NoMad, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Dua Lipa dukej tejet tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy Awards” (Foto: Charley Gallay/Getty Images/Guliver)

Këngëtarja shqiptare i mahniti të gjithë me dukjen e saj përgjatë mbrëmjes së mbajtur në Los Angeles.

23-vjeçarja dukej tejet tërheqëse e veshur me një fustan të bardhë të shkurtër, dhe një sako ngjyrë hiri.

Këngëtarja shqiptare dukej tejet tërheqëse me veshjen e saj (Foto: Joe Scarnici/Getty Images/Guliver)

Më vonë mbrëmja ka vazhduar në Muzeun e Hammerit, ku Dua dukej dramatikisht ndryshe me veshjen e saj të dytë.

Grimi i saj i lehtë dhe sytë e lyer me ngjyrë të kuqe, i dhanë asaj një pamje sa joshëse, aq edhe të frikshme.

Dua Lipa dhuroi performancë spektakolare para të pranishmëve (Foto: Charley Gallay/Getty Images/Guliver)

Lipa u pa e vetmuar në mbrëmje, teksa pranë saj nuk ishte i dashuri, Isaac Carew.

Përndryshe, të dielën, ajo do të jetë pjesë e mbrëmjes më të madhe muzikore ‘Grammy Awards”, ku do të performojë teksa pret të shpërblehet edhe me çmim.

Këngëtarja Lipa tërhoqi vëmendjen edhe me dukjen e saj të dytë (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images/Guliver)

Ajo konkurron në kategoritë “Artistja e re më e mirë” dhe “Kënga më e mirë ritmike” për këngën “Electricity”. /Telegrafi/

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Charley Gallay/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Charley Gallay/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Frazer Harrison/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Randy Shropshire/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Randy Shropshire/Getty Images/Guliver)

Dua Lipa, tërheqëse në para-mbrëmjen e “Grammy” (Foto: Gregg DeGuire/Getty Images/Guliver)