Ballina Publicitet LEONARDO DICAPRIO NË PRAG TË MARTESËS ME CAMILA MORRONE?

LEONARDO DICAPRIO NË PRAG TË MARTESËS ME CAMILA MORRONE?

SHPËRNDAJE

 

Ylli i Hollywood Leonardo DiCaprio raportohet se është në prag të martesës me të dashurën e tij 21-vjeçare.

Aktori po flet për krijimin e një familje me Camila Morrone.

Sipas Us Weekly gjërat janë bërë serioze midis DiCaprio dhe modeljes, transmeton oranews.

“Ata janë të dashuruar dhe e kanë seriozisht,”-tha një burim. “Kanë folur për tu fejuar.”

Aktori ka qenë lidhur me një sërë modelesh gjatë jetës së tij si Gisele Bündchen, Bar Refaeli, Toni Garrn dhe Kelly Rohrbach, por burimi thotë se ai kurrë nuk ka dashur një vajzë si Camila.

Çifti raportohet se dëshirojnë të kenë fëmijë së bashku por duan të martohen para se kjo të ndodhë.

“Ai është gati që të ketë fëmijë,”-shtoi burimi. “Dhe sa për Morrone? Ajo dëshiron shumë të ketë fëmjë të vegjël përreth dhe do që të ketë fëmijë me Leon… por kërkon që të martohen filimisht. Camila është shumë tradicionale kur bëhet fjalë për këtë aspekt.”

DiCaprio dhe Marrone, një modele e Victoria’s Secret që u bë aktore, e kanë njohur njëri-tjetrin prej një dekade por vetëm vitin e kaluar u lidhën.

Besoj se ishte njerku i  Camila, Al Pacino që ndërhyri për lidhjen e çiftit të famshëm.

Gjatë kësaj periudhe çifti ka qenë i pandashëm dhe kohët e fundit shijuan pushimet në jaht në Antibes.

Ndërkohë që këmbanat e dasmës mund të jenë në të ardhmen e afërt, gjërat duket se po shkojnë mirë për Camilën dhe Leonardon.