Ballina Lajme Liderët përbashkohen në Darkën e Miqësisë

Liderët përbashkohen në Darkën e Miqësisë

SHPËRNDAJE

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, dhe liderët e Kosovës – Presidenti Hashim Thaçi, Kryeministri Ramush Haradinaj, Kryeparlamentari Kadri Veseli, së bashku me Zëvendëskryeministrin Fatmir Limaj dhe Ministrin e Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, sonte kanë darkuar së bashku, njofton Klan Kosova.

Në këtë periudhë krizash politike, një atmosferë e këtillë relaksuese përçon mesazhe pozitive.