Ballina Aktuale Ambasadori Kosnett: Paçi një Fitër Bajram të bekuar

Ambasadori Kosnett: Paçi një Fitër Bajram të bekuar

SHPËRNDAJE

Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Kosovës, Philip Kosnett së bashku me bashkëshorten e tij Alison, ua kanë uruar të gjithë besimtarëve myslimanë festën e Fitër Bajramit.

“Unë dhe Alison iu urojmë të gjithë myslimanëve në Kosovë dhe mbarë botën një Bajram të bekuar”.