Ballina Lajme Nga Bota Kështu u duk Bleona në ballon e inaugurimit të Trump

Kështu u duk Bleona në ballon e inaugurimit të Trump

SHPËRNDAJE

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amerika ka festuar inaugurimin e presidentit të ri, Donald Trump.

Në këtë ceremoni ishin prezentë dhe njerëz të njohur të shqipërisë, në mesin e të cilëve gjendej dhe Bleona Qereti.

Para marrrjes së presidencës së Trump këngëtarja ka deklaruar simpatinë e saj për të. Kjo ishte një arsye e mjaftueshme që Bleona të bëhej ‘protagoniste’.

Ajo ka postuar foto nga kjo ceremoni veshur me një fustan të zi klasik. Bleona ishte një vëzhguese më shumë në këtë ceremoni.